Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Polskie Mięso i Wędliny Łukosz sp .z o. o zajmującej się produkcją i przetwórstwem mięsa drobiowego poszukujemy ciekawych, pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowiska:

Magazynier

Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny Czerwionka-Leszczyny

Idealny kandydat:

  • Wymagane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia do kierowania wózków jezdniowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • Potrafiący współpracować w grupie
  • Aktualna książeczka sanepidowska

Obowiązki:

  • Obsługa systemu magazynowania
  • Obsługa pracy magazynu w chłodni
  • Wyładunek i załadunek towaru

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Zapewniamy posiłek na terenie zakładu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Mechanik utrzymania ruchu/ Automatyk

  • Wykształcenie min. średnie związane z elektromechaniką/automatyką
  • Znajomość układów automatyki i sterowników PLC
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy, projekty)
  • Znajomość rysunku technicznego (odczytywanie oraz tworzenie)
  • Uprawianie SEP do 1kV ( powyżej mile widziane)
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu elektryki i mechaniki w serwisie maszyn i urządzeń
  • Samodzielność, elastyczność, staranność, rzetelność

Obowiązki:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem linii produkcyjnych
  • Diagnozowanie urządzeń oraz wykonywanie napraw, usuwanie awarii
  • Odpowiedzialność za stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych oraz nadzór nad ich prawidłową eksploatacją
  • Przeprowadzanie inspekcji i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi specjalnych zgodnie z harmonogramem i zakresem prac
  • Udział w projektach modernizacyjnych istniejących maszyn i urządzeń oraz nadzór nad uruchamianiem nowych

Oferujemy:

Technik Utrzymania Ruchu

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, specjalność: Automatyk, Mechanik, Elektryk, Mechatronik, mile widziane wyższe  lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane  doświadczenie w pracy z napięciami elektrycznymi
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • Odpowiedzialność, rzetelność

Obowiązki:

  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Skuteczne usuwanie awarii
  • Obsługa techniczna urządzeń elektroenergetycznych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji i napraw maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych
  • Dbanie o stan techniczny maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji technicznej, praca na systemie komputerowym

Oferujemy:

  • Praktyczną naukę zawodu i pełne wsparcie załogi przy zdobywaniu doświadczenia
  • Opiekę przełożonego oraz aktywne planowanie kolejnych etapów rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie opartej na nowoczesnej technologii
  • Pracę w zespole doświadczonych techników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zapewniamy posiłek na terenie zakładu pracy
  •  Umowa o pracę

Informujemy, że przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie w formie elektronicznej.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: sekretariat.leszczyny@lukosz.pl lub osobiście w siedzibie firmy w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Armii Krajowej 53c