Oferty pracy

W związku z rozwojem  zakładu Polskie Mięso i Wędliny Łukosz sp .z o. o w Chybiu  poszukuje pracownika na poniższe stanowisko.

Ofertę kierujemy do osób ze zmysłem technicznym bez względu na płeć. Mile widziane Panie.

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny w Chybiu

Idealny kandydat:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • znajomość zagadnień i doświadczenie w zakresie mechaniki maszyn,
  • uprawnienia SEP do 1 kV (jest możliwość uzupełnienia),
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • entuzjastyczne podejście do pracy oraz empatyczne usposobienie.

Obowiązki:

  • dokonywanie napraw oraz bieżących i okresowych konserwacji urządzeń i maszyn,
  • diagnozowanie problemów, reagowanie na usterki i usuwanie awarii, udział w analizowaniu przyczyn awarii,
  • pełnienie stałego nadzoru nad stanem technicznym maszyn produkcyjnych w zakresach elektrycznym, pneumatycznym oraz mechanicznym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełny etat,
  • ciekawą, stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: techniczny.chybie@lukosz.pl lub osobiście w siedzibie firmy w Chybiu przy ul. Bielska 69.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Polskie Mięso i Wędliny Łukosz sp. z o. o zajmującej się produkcją i przetwórstwem mięsa drobiowego poszukujemy ciekawych, pełnych pasji osób do naszego zespołu na stanowisko:

Kierownik ds. Kontroli Jakości

Miejsce Pracy: Zakład Produkcyjny Czerwionka-Leszczyny

Zakres obowiązków:
  • sprawowanie jakości nad kontrolą surowców i wyrobów gotowych,
  •  ocena wyrobów gotowych,
  •  szkolenia pracowników w zakresie HACCP/GMP/GHP,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • nadzór nad jakością surowców oraz materiałów opakowaniowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziana znajomość branży spożywczej,
  • doświadczenie w dziale jakości lub w dziale kontroli produkcji,
  • znajomość systemów jakości, mile widziana znajomość standardów BRC/IFS,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • sumienność w wykonywaniu zadań,
  • znajomość języka angielskiego – komunikatywny,
  • znajomość  pakietu MS Office.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  •  możliwość zdobywania doświadczenia,
  •  nowe wyzwania zawodowe,
  • zapewniamy wyżywienie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: sekretariat.leszczyny@lukosz.pl lub osobiście w siedzibie firmy ul. Armii Krajowej 53c Czerwionka-Leszczyny.

·         sprawowanie jakości nad kontrolą surowców i wyrobów gotowych,
·         ocena wyrobów gotowych,
·         szkolenia pracowników w zakresie HACCP/GMP/GHP,
·         tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,
·         nadzór nad jakością surowców oraz materiałów opakowaniowych.

Wymagania:
·         wykształcenie wyższe kierunkowe,
·         mile widziana znajomość branży spożywczej,
·         doświadczenie w dziale jakości lub w dziale kontroli produkcji,
·         znajomość systemów jakości, mile widziana znajomość standardów BRC/IFS,
·         samodzielność i dobra organizacja pracy,
·         sumienność w wykonywaniu zadań,
·         znajomość języka angielskiego – komunikatywny,
·         znajomość  pakietu MS Office.

Oferujemy:
·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
·         możliwość zdobywania doświadczenia,
·         nowe wyzwania zawodowe,
·         zapewniamy wyżywienie.